Laskutustiedot

o   Verkkolaskutiedot
 
Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003701873874
Verkkolaskuoperaattori: Opus Capita Group Oy
Välittäjän tunnus: 003710948874
 
o  Paperilaskut
 
Toimittajien, joilla ei ole valmiutta verkkolaskujen lähettämiseen, tulee lähettää paperilaskut osoitteeseen:
Oulun Keskuspesula Oy
PL 33977
01051 LASKUT
 
Yllä olevaan postilokero-osoitteeseen saa lähettää vain laskuja.
Muu postitettava materiaali (esim. esitteet, hinnastot) tulee lähettää Oulun Keskuspesula Oy:n toimitusosoitteeseen: Kiviharjuntie 7, 90220 Oulu.

Asiakaspalvelu:
pesula.asiakaspalvelu@ppshp.fi

Asiakaslaskutus:
pesula.laskutus@ppshp.fi

Asiakaspalaute:
pesula.palaute@ppshp.fi

Palautumattomat tekstiilit:
044 3158 324

Löytötavarat:
044 3158 214

 

Henkilökohtaiset sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@ppshp.fi

Asiakaspalvelu

Palvelupäällikkö

Eila Merilä

044 315 8026

eila.merila@ppshp.fi

Palvelupäällikkö

Minna Keltamäki

044 315 8201

minna.keltamaki@ppshp.fi

Palvelupäällikkö

Tuija Veijonen

044 315 8280

tuija.veijonen@ppshp.fi

Asiakaspalveluvastaava

Soile Hautala

+358 44 315 8208

soile.hautala@ppshp.fi

Laskutus

Toimistonhoitaja

Maria Näsänen

044 315 8111

maria.nasanen@ppshp.fi

Tuotanto

Tuotantopäällikkö

Maarit Honka

+358 44 315 8207

maarit.honka@ppshp.fi

Tuotantopäällikkö

Pekka Saari

044 315 8202

pekka.saari@ppshp.fi

Tuotantovastaava

Katja Kokko

044 315 8221

katja.m.kokko@ppshp.fi

Tuotantovastaava

Sari Välitalo

044 315 8206

sari.valitalo@ppshp.fi

Tuotantovastaava

Eeva-Leena Koivukangas

044 315 8214

eeva-leena.koivukangas@ppshp.fi

Tuotantovastaava

Airi Pirkola

044 315 8232

airi.t.pirkola@ppshp.fi

Tuotantovastaava

Tarja Kolehmainen

044 315 8366

tarja.kolehmainen@ppshp.fi

Huolto

Huoltopäällikkö

Veli-Mikko Ojala

044 315 8253

veli-mikko.ojala@ppshp.fi

Johto

Toimitusjohtaja

Matti Johansson

044 315 8200

matti.johansson@ppshp.fi